OGŁOSZENIE O NABORZE DO PROJEKTU z zakresu kultury

Zarząd Stowarzyszenia Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku ogłasza nabór uczniów klas I-III szkół podstawowych oraz dzieci z najstarszych grup przedszkoli z terenu miasta Wodzisławia Śląskiego do udziału w projekcie pn. „WodziSeniorArt – z kulturą za Pan Brat!”.

W ramach projektu w dniu 15 maja o godzinie 10.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury będzie prezentowany spektakl teatralny „Zamieszanie w Krainie Bajek” w wykonaniu amatorskiego teatru „Młodzi Duchem” działającego przy SWUTW.

Zapisy na widowisko przyjmowane będą od jednostek oświatowych przez zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od dnia ukazania się ogłoszenia do wyczerpania miejsc.

O zakwalifikowaniu się do udziału zgłaszający zostaną powiadomieni pocztą elektroniczną.

Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego w zakresie organizowania na terenie Miasta wydarzeń kulturalnych w szczególności: festiwali, koncertów, konkursów, spektakli, występów artystycznych - który jest dofinansowany ze środków Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego. Okres realizacji: 01.04.2024 r. – 31.12.2024 r. Informacje o projekcie, wzór karty zgłoszenia oraz harmonogram działań znajdują się na stronie www.wutw.pl w zakładce: PROJEKTY – AKTUALNIE REALIZOWANE.

Zaprasza Bożena Kowalczyk - koordynatorka projektu.