Zaproszenie do udziału w plenerze malarskim dla nieprofesjonalnych twórców

Stowarzyszenie WUTW zaprasza plastyków amatorów do udziału w plenerze malarskim „Wodzisław Śląski oczami twórców sztuki nieprofesjonalnej”, który odbędzie się  8 czerwca (sobota) 2024 roku na Rynku w Wodzisławiu Śląskim i jego najbliższych okolicach. Rozpoczęcie pleneru od godz. 10.00

Plener ma charakter otwarty, jego celem jest promocja miasta Wodzisławia Śląskiego oraz umożliwienie jego mieszkańcom kontakt ze sztuką i twórcami a także integracja środowisk twórczych.

By wziąć udział w plenerze należy wypełnić i własnoręcznie podpisać kartę zgłoszeniową załączoną do regulaminu dostępnego na naszej stronie w zakładce: PROJEKTY ----> AKTUALNIE REALIZOWANE oraz dostarczyć ją do 29 maja do siedziby SWUTW ul. Styczyńskiego 2 w Wodzisławiu Śląskim lub elektronicznie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plener realizowany jest w ramach projektu „WodziSeniorArt - z kulturą za Pan Brat” przy wsparciu finansowym Miasta Wodzisław Śląski – rodzaj zadania publicznego: Organizowanie na terenie Miasta wydarzeń kulturalnych w szczególności: festiwali, koncertów, konkursów, spektakli, występów artystycznych.

Zapraszamy. Koordynatorka projektu Bożena Kowalczyk